Április 21. - Bölcsődék napja

A bölcsődék napja alkalmából óvodásaink “A gomba alatt” című mese dramatizálásával kedveskedtek a bölcsődés gyermekeknek és dolgozóknak, akik nagy tapssal jutalmazták az előadást.

Április 22. - Föld napja

A gyermekek a Föld megismeréséről, védelméről, óvásáról tanultak és elevenítették fel ismereteiket játékos formában.

Már óvodás korban fontosnak tartjuk a tudatos szemléletmód kialakítását a környezetvédelem, a szelektív hulladékgyűjtés és az újrahasznosítás terén is, ezekre adott lehetőséget a mai délelőtt.

A gyermekek kisebb csapatokban járták a kialakított állomásokat, ahol különböző feladatok várták őket.

Virágvasárnap

Szent Liturgián vettünk részt, ahol az óvodások rövid műsor keretein belül mutatták be Jézus Krisztus bevonulását Jeruzsálembe.